נעים להכיר

ברוכים הבאים ותודה שהגעתם לבקר באתר שלי.

נעים להכיר, אני נעמה שרגל, המייסדת והבעלים של המרכז לארגון הבית.

שואלים אותי תמיד איך את עושה את זה? איך יש לך כוח לסדר את כל הבלגן הזה? אני אוהבת בעיקר את העובדה שאני יכולה לעזור לאנשים להתמודד עם הבלגן ולראות את מה שהסדר הזה עושה להם, לבית שלהם ולחיים שלהם.

שנים עסקתי בתחום משאבי אנוש בארגונים שונים עד שהבנתי שהשליחות האמיתית שלי היא לעזור לאנשים בארגון הקטן והכה חשוב והוא הבית. בשנת 2012 הקמתי את העסק מתוך הבנה שיש צורך אמיתי בעידן שלנו בשירותים של סידור וארגון הבית ומתוך רצון אמיתי לעזור למי שלא מצליח לסדר לבד ועל מנת לסייע למשפחות לארגן ולסדר את הבית בקלות.

אני מאמינה, ורואה את זה יום יום בעבודתי, שסדר חיצוני עושה סדר פנימי וזה מדהים. אני אמנם באה לעשות סדר חיצוני אבל זה עושה סדר בנפש, בנשמה וכל פעם מחדש זה מרגש אותי. הסדר שאני עושה אתכם בבית הוא הרבה מעבר לסדר…

נעמה שרגל

בתור אמא לשלושה ילדים, אני יודעת איך סדר בחדרי ילדים ובבית צריך להיות ולהתנהל על מנת שהסדר יהיה כאורח חיים בבית ולא כאורח תמים מדי פעם ומתוך כך אני מלמדת איך אפשר לשמור על בית מסודר גם כשיש ילדים.

מניסיוני העשיר אני רואה איזו השפעה יש לסדר שאני עושה על משפחות, מרגש אותי כל פעם מחדש לחוות יחד עם המשפחות את ה"לפני" ו"אחרי" מפגשי הסדר ולראות את השינוי החיובי שזה עושה בחיי המשפחה.
מתוך התשוקה הזו, אני משלבת כיום עם עבודתי את לימודי "מומחית הורות ומשפחה" במכון אדלר – הנחיית קבוצות הורים והנחיית משפחות ונהנית לשלב את הכלים הנפלאים האלה גם בסידור.
כשאני מגיעה אליכם לסדר את הבית אני רואה אתכם, את הילדים שלכם, את הצרכים שלכם ומה שחשוב לכם. יחד, אנחנו לומדים שיטה שתעזור לכם גם לסדר וגם לשמור על הסדר לאורך זמן.

אני מאמינה ויודעת כי הסדר עוזר להתנהלות אישית, זוגית ומשפחתית ושאפשר לשלוט בבלגן, בית מסודר זה אפשרי. 

אם נמאס לכם לחיות בבלגן, אם אתם רוצים שיהיה לכם נעים יותר בבית, אם אתם במעבר דירה ורוצים לעבור בקלות רבה יותר, אני כאן בשבילכם. 

מוזמנים לקרוא עוד על  שירותי המרכז לארגון הבית.

מוזמנים לקרוא מה כתבה עלי מיכל שרגיל

לפרטים נוספים על איך אפשר לסדר את הבית שלכם ולעבור דירה בשקט מוזמנים להתקשר 052-2907796