מעבר דירה - מיון ואריזה, פריקה ארגון וסידור הבית החדש

אתם לקראת מעבר דירה? מזל טוב ובשעה טובה! מעבר דירה זה הזדמנות להתחלות חדשות, ניקיון והתחדשות.
אם אתם מתעייפים רק מלחשוב על מה שמחכה לכם, אם אתם בלחץ ומרגישים שאתם לקראת סיוט ובלגן בלתי נגמר, אם אתם חולמים שהמעבר יהיה מאחוריכם ואתם כמעט ולא תצטרכו לעשות שום דבר, הגעתם למקום הנכון. 
שרות מעבר הדירה שלנו מבטיח לכם שתעברו את זה אחרת! אנחנו נחסוך לכם זמן, אנרגיה, עצבים, תסכול ובעיקר נעזור לכם לעבור בצורה מהירה, רגועה וקלה כדי שיום אחרי המעבר תכינו את הקפה שלכם בבית מסודר…

השירותים שלנו למעבר דירה:

מיון ואריזה חכמה – מעבר דירה זה הזדמנות לעבור על כל החפצים ולהחליט מה רוצים שיעבור לבית החדש. השרות שלנו כולל מיון במידת הצורך ואריזת כל החפצים בבית ביום אחד בצורה חכמה עם מחשבה קדימה על הפריקה והסדר בבית החדש. 

מיון ואריזה חכמה

פריקה ביום אחד – ביום אחד צוות העובדות שלנו יפתח עם חיוכים את כל הקרטונים בצורה יעילה ומהירה ויחד נארגן ונסדר את הבית בצורה מדויקת ומותאמת לצרכים שלכם, סדר שתצליחו לשמור עליו לאורך זמן ולא תצטרכו לשנות.

בבוקר למחרת הפריקה תקומו לבית מאורגן ומסודר, כל מה שיישאר לכם זה לתלות את התמונות…

השרות מומלץ מאוד למשפחות עם ילדים שרוצים להקל על הילדים את המעבר ולתת להם להרגיש כמה שיותר מהר בבית עם החפצים שהם אוהבים ומכירים ועם אוירה נעימה במקום הבלגן שהמעבר מזמין איתו.  

השרות מלווה ברגישות הנחוצה בתקופה הלחוצה הזו ומלווה אתכם מהרגע שסיפרתם לנו שאתם רוצים שנעזור לכם ועד הרגע שנשים לכם מצעים נקיים ללילה הראשון בביתכם החדש.

ההמלצה של קרן מעבר דירה