אודות המרכז לארגון הבית

המרכז לארגון הבית הוקם  ע"י נעמה שרגל מתוך תשוקה ורצון לעזור ולתת מענה ליחידים ומשפחות בתחום הארגון והסידור הביתי והפרטי.

עידן השפע, אורח החיים המהיר, נשים שמנהלות קריירה, אירועים לא צפויים, כל אלה ועוד גורמים לאנשים למצוא עצמם עם בלגן בבית שלא מצליחים או לא מספיקים לטפל בו.

נעמה שרגל, הבינה את הצורך הקיים בבתים ולאחר 15 שנה כמנהלת משאבי אנוש בארגונים שונים החליטה להפנות את מרצה ואת כישוריה והקימה את "המרכז לארגון הבית".

מאז היא עוזרת לאנשים להכניס סדר לבית שלהם ולמרחב הפרטי שלהם.  

זה סדר שעושה סדר בחיים, משפר איכות חיים, חוסך זמן, כסף, אנרגיה ותסכולים, מביא לתחושת שחרור והקלה נפשית ומשפר איכות חיים. סדר חיצוני שעושה סדר פנימי.

המרכז מציע שירותי ארגון וסדר שונים מתוך תפיסת עולם שסדר עוזר להתנהלות אישית, זוגית ומשפחתית טובה יותר.

החברה מתמחה בסידור הבית למשפחות בבלגן, ארגון וסידור הבית לנשים בהריון ואחרי לידה, מפגשי סדר להורים וילדים (מומלץ לבעלי הפרעת קשב וריכוז), סדר וארגון במעבר דירה  – מיון, אריזה חכמה ופריקה מסודרת (כולל מעבר לדיור מוגן וחזרה מ relocation) ולמי שמתקשה לנהל את הסידור של הבית.

סידור הבית בשיטה של נעמה עוזר ללקוחות ללמוד לעשות סדר ולשמור על הסדר לאורך זמן.

כל בית הוא שונה, מאחורי כל בלגן יש אנשים, משפחות. סידור הבית נעשה ברגישות תוך מענה מדויק לצורכי הלקוחות ולהתנהלות שלהם ביומיום.

במידת הצורך מתלווים לפרויקט סידור וארגון הבית אנשי מקצוע איכותיים ללא פשרות.

על חוויית הסידור:
כל סידור בית בו אני מעורבת נוסך בי תחושת סיפוק ענקית לאחר שאני רואה את תוצאותיו ובעיקר את תחושת שביעות רצון הלקוחות. סידור הבית הוא תהליך אישי בו הלקוח/ה עשויים לחוות חוויה אישית ומשפיעה על חייהם. ההחלטה להכניס אדם זר הביתה כשהבית לא מסודר היא לא קלה עבור רוב האנשים שכן מדובר במרחב הפרטי והאינטימי שלהם וחלקם אף נבוכים שהגיעו למצב בו הם נמצאים. מי שעלתה לו ולו מחשבה אחת בראשו שהיה רוצה לראות את המרחב שלו מסודר יותר מוזמן ליהנות מחוויה זו ולקבל ממני את הכלים כיצד לחיות כך.
סידור הבית אינו רק סידור פיזי וטכני אלא יש בפעולה זו מעבר לכך. פעולת הסידור גורמת להתרוממות הנפש, תחושת שחרור והקלה, הזדככות וטיהור.

 

אני מזמינה כל אחד ואחת מכם ליהנות מתחושה זו ולהתמודד עם הבלגן בדרך נעימה וידידותית.